ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

عُمَر درون

اگه شما دشمن حضرت زهرا سلام الله علیها رو ببینی چکار می کنی؟
بزرگترین دشمن مادر اهل بیت مگه دومی نبوده ؟
همه یه عمر درون دارن حواسمون باشه در روز  و شب این ملعون مبادا بر علیه مون اقدام کنه 
بیاین با ترک عمر درون ( خودارضایی ) باعث رضایت مادر سادات شیم
یاد یه ضرب المثلی افتادم : دندونی که درد می کنه ، باید کند و انداخت دور

جان درون:تقصیر خودت بود.
شرلوک درون:تقصیر من؟؟؟
جان درون:آره.خودت.
شرلوک درون:می دونی چیه،مشکل من اینه که زیادی خوش خیالم.
جان درون:فکر کنم این رو درست گفتی.
شرلوک درون:تو بگو اشتباه من کجاست؟
جان درون:خودت خیلی خوب می دونی.
شرلوک درون:جان،محض رضای خدا بس کن.
جان درون:شرلووووووووووک.
شرلوک درون:باشه جان.بذار به این موضوع فکر کنم.
جان درون:فایده ای هم داره؟؟؟
شرلوک درون:چی؟
جان درون:این که به این موضوع فکر کنی.
شرلوک درون:جان.یک سوال ازت بپرسم؟؟
ج
خب یه وقت هایی هم حرف های آدم ته میکشه حتی اگر مخش سوخته باشه
یکی از دیوار نویس ها خواستند که از ندای درون هم بگیم
من خیلی نمیدونم اما به عنوان طرح بحث این که:
ندای درون را به مثابه وجدان میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه محاکات یعنی همگرایی حس جمعی آنچه در حج هم هست میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه الهام آنچه در حل مسأله به کار میرود میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به عنوان پیام هایی از درون شخصیت ناشناخته خود میشه دربارش حرف
چرا انسان ها تمایل به اعتراف دارند؟
چرا انسان ها نمی توانند چیزی در دورن شان نگه دارند؟
چرا من باید بگویم که درون من چه می گذرد و در نهایت چرا انسان ها پیوسته به دنبال یارِ غار و سنگ صبور می گردند؟
چرا انسان ها از نگه داشتن حرفی در درون و فکری در درون ابا و ترس دارند ؟
درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود امده تصورکنیدوتصویرذهنی خودرابنویسید انشا کوتاه درباره فضاپیما روی کره ماه انشا درون یک فضاپیما روی کره ماه درون یک فضاپیما را که روی کره فرود امده است تصور کنید و تصور ذهنی خود را بنویسید انشا تصور کنید درون یک فضاپیما هستید که روی کره ماه توقف کرده اید انشا فضاپیما که روی کره ماه فرود امده انشا درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود آمده انشا درباره تصویر ذهنی از کره ماه
ادامه مطلب
گاهی امری درونی نباید در بیرون انعکاس یابد و لازم است مانند رازی در درون باقی بماند.
گاهی لازم است فرد از خود رفتار و حالاتی را بروز دهد که در درون او نیست و یا خلاف آن است.
آنچه که باید در رابطه با انتقال درونیات به بیرون مورد توجه فرد قرار گیرد هم‌راستایی درون و بیرون با حق و حکم الهی است. چه اینکه درون و برون انسان با یکدیگر در یک راستا قرار بگیرند یا نگیرند.

+نمیتونم منبع بزنم! :/
عناصر HTML (زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language) از لحاظ تاریخی به عنوان عناصر بلوک سطح یا عناصر درون خطی دسته بندی شدند. عناصر درون خطی هستند که فقط فضایی را محدود می کنند که توسط برچسب ها تعریف عنصر را، به جای شکستن جریان محتوای، اشغال می کنند. در این مقاله، ما عناصر درون خطی را بررسی خواهیم کرد و این که چگونه از عناصر بلوک سطح متفاوت است
درون خطی در مقابل عناصر سطح بلوک: تظاهرات بخش
ادامه مطلب
سربار غم خود شده ام  میچکم از سر یک خار درون دل شب
که از ساقه ی یک گل بی رنگ به بیرون جسته
میچکم از دل یک فرض محال به یک کاسه ی شک
یا که از فرط فراق من و اندیشه ی روز
میچکم روی زمین یک خواب
به زمان می نگرم 
راهزن می آید در یک آن
کاروان رویا را به یغما می برد
به زمان می نگرم 
در مرگی به تن مردی خوش آمد میگفت 
مرد بی چاره به دربان خیره
به امید خواب دیدن زیر لب از طرب صبح میگفت 
به زمان می نگرم 
سربار غم خود شده ام
جام از دست من افتد به درون یک راز
راز از
حنجره که تنه تولیدکننده نغمه در مردم است درون لحظه بلوغ به علت فراز روبیدن مدل هورمون مردانه یا تستوسترون رشد می کند. رشد کردن و محکمی یافتن نخ های صوتی درون حنجره باعث بم تر شدن نغمه می شود. این رشد زننده طناب های صوتی درون مبدا ممکن است باعث شود صدای پسر نوجوان نخراشیده شود که معمولا فقط چند ماه طول می کشد و به تدریچ فرد با آن تطبیق می نرم. افراد تو زمان های متفاوتی کبیر می شوند و بنابراین این تغییرات لحن تو فدایی پسران زودتر و درون برخی دیگر
به نظرم باید به درون خودمان سفر کنیم
جایی که خشم در مقابل غم قرار گرفته است
جایی که خشم دارد در گنجه دل پنهان می شود
جایی که ترس در ناخودآگاه ما ریشه می دواند
باید برویم و از نزدیک تقابل درون را ببینیم
درست همان جایی که لبه پرتگاه ایستاده بودیم
همان جایی که تعارض ها شروع شد
من به دنبال تقابل این تعارض ها هستم
جایی که برای حفظ عشق و علاقه، فاصله میگیریم 
تا خشم عشق را نابود نکند
باید به درون خویش سفر کنیم
و با خود درون روبرو شویم
باید آن کودکی که
 Shirazart.blog.ir 
۱- روش نقش انداختن بر روی لوح فلزی به وسیله ی واکنش اسید بر روی لوح .نخست طرح بر روی یک غشاء مقاوم به اسید با سوزن حک می شود تا سطح فلزی زیر آن آشکار گردد .سپس لوح در درون حمام اسید غوطه ور می شود و اسید به درون خطوط خراش خورده ی طرح نفوذ می کند .هر چقدر لوح مدت بیشتر در درون ظرف اسید بماند ، عمق خطوط بیشتر می شود .گاه برای تاکید بیشتر بر برخی نقاط خاص از طرح می توان باقی قسمت ها را با لاک الکل پوشش داد و سپس این کار را مجدداً تکرار کرد ‌.
غده درون‌ریز و متابولیسم یا اندوکرینولوژی (به انگلیسی: Endocrinology) شاخه‌ای از بیولوژی و پزشکی است که با دستگاه درون‌ریز و بیماری‌هایش سر و کار دارد.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان بلوغ زودرس، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیم
#کلمه ای خواهم ساخت...

دلــم کلبـه ای می خــواهــد
کلبه ای خواهم ساخت
درون جنــگـل و باران
آن دورها
بـه دور از رنـگ آدم هــــا،
مـن و آوازِ شوکاها
مـن و آواز آب رود
مـن و یــک کلبــه ی پـــر دود
مـن و چــای قند پهلو
کنار خیام و حافظ با شاملو
بـه دور از ننــگ
به دور از نـــام،
به دور از غـوغــا و هر بلـوا،
بـسـان بــــرگ که از شاخه جــدا گــردد
درون مـن پُــر از شــورش
پُــر از فـریـــاد
درون جنـگل و باران
دلــم یـک کلبــه می خــواهــد.
#سعید_فل
وای خدا من این قضیه پیر درون داشتن رو برای دو نفر که به شدت این اخلاق رو دارن، توضیح دادم،
یکیشون همون جا بغض کرد و گریه کرد و تایید کرد که درسته،
یکی دیگه شون هم کلا سیستمش به هم ریخت!
حرفای من اینقدر واقعی هست؟! ترسیدم! اون بنده خداهایی که این ها رو خوندن اینجا و در نهان دارن خودکشی میکنن رو معذرت میخوام ازشون.
موریارتی درون:تو دیگه شکست خوردی.احتمال موفقیتت صفر درصده. 
جان درون:اه باز این اومد.شرلوک به حرف هاش گوش ندی ها.این فقط بلده انرژی منفی بده.متاسفم براش. 
من:با تلاش اندک و کمی که تا الان داشتم واقعا احتمال موفقیتم صفر درصده.
موریارتی ذرون:  (نیشخند می زند.)
جان درون:اوه نه شرلوک.اون همین رو می خواد.می خواد ناامیدت کنه.
مای کرافت درون:ولش کن این نازنازو رو.
من:من هرچی که باشم،نازنازو نیستم.
مای کرافت درون:پس ثابت کن.
موریارتی درون:ثابت کنه؟چی رو
یکی از روش های افزایش سرعت سایت قرار دادن کلیه آیکون ها و عکس های کوچولو موچولو درون یک عکس هست و فراخونی اونا از اون عکس بزرگ برای این کار باید موقعیت آیکون کوچیک رو درون عکس بکشیم بیرون و توی Css درون بگراند قرار بدیم تا نشون بده برای این کار یک سایت هست که میتونید کلیه آیکون های خودتون رو درونش قرار بدید سپس به شما یک کد Css میده  و اینجا میاد عکس کلی رو هم دانلود میکنید و عکس رو درون سایتتون قرار میدید و .... خسته شدم از بس تایپ کردم باقیش خودتون
"رود هود"، کاردار سفارت آمریکا درون بغداد با بازدید از مقر پلیس فدرال عراقو درون اقدامی بی سابقه از این نیروها بخاطر ماجرا اخیر شعار فراغت دادن نیروهای پلیس فدرال در یک بمباران هوایی عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا بوسیله نقل از روسیا الیوم، در همین راستا، پلیس فدرال عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هود بخاطر عذرخواهی از طرف شانس آمریکا به خاطر حمله "اشتباهی" جنگنده های موافقت بین المللی بوسیله تیپ ۱۱ پلیس فدرال درون ۲۴ آوریل بوسیله مقر ای
سالها به دنبال جایگاهی برای تخلیهٔ خود بودم تا اینکه فهمیدم مسندی شایسته تر از درون خود نمیابم. مکانی برای اندیشیدن، نقد شدن، اندوهگین شدن، سرمست شدن، نقب زدن به مکان ها و زمان هایی که درونشان خواهم بود و درون من جریان می یابند. نقب زدن به عواطفی که درونشان معنا می یابم. نقب زدن به به من و نقب زدن به ما...
اینجا جهانِ ساختهٔ من بنیان می یابد. به دور از سازش...
عروس دریایی حلزون های کوچک دریا را قورت می دهد.اما پوسته سخت حلزون از او محافظت می کند و آرام آرام شروع به خوردن عروس دریایی از درون به بیرون می کند.زمانی
که حلزون به رشد کامل خود می رسد، دیگر خبری از عروس دریایی نیست، چون
حلزون به تدریج آن را از درون خورده است. حلزون درون ما می تواند عصبانیت،
دلواپسی، افسردگی، خشم، نگرانی، طمع,حرص و زیاده خواهی و...باشد.این
حلزون هاآرام آرام در وجود ما رشد می کنند و با دندان های خود وجود ما را
می جوند... آرامت
امام زین العابدین(ع)، تجسم معنویت و فضیلت در عصر ظلمت

حضرت علی بن حسین(ع) ملقب به «زین العابدین» و «سید السجادین» در پنجم
شعبان سال ۳۸ هجری در مدینه به دنیا آمد. مادر گرامی ایشان شهربانو دختر
یزدْگِرد (آخرین پادشاه ساسانی) است. در مورد شهربانو مطالب گوناگونی گفته
شده است اما در الکافی به نقل از جابر و او از امام باقر(ع) آمده که حضرت
فرمود: «هنگامی که دختر یزدگِرد را بر عُمَر، وارد کردند، دوشیزگان مدینه
برای تماشایش آمدند و مسجد
جان درون:شرلوک.
من:هوم.
جان درون:چرا با اون این طوری رفتار می کنی؟
من:مگه چطوری رفتار می گنم؟
جان درون:شرلوک.
من:(در حالی که می خندم.)باشه جان عصبانی نشو.فقط به خاطر خودشه.باور کن به نفعشه.
جان درون:درک نمی کنم.
من:مشکل منم همینه.گاهی اوقات درکم نمی کنی.
جان درون:هان؟
من:این رفتار من با اون به نفعشه.همین.
جان درون:
ویلموتسسرمربی متاخر تیم ملی فوتبال این این طور از مکان تازه خود یاد می کند ایران شاید حتی از اروپا هم حمایت تر باشد. من فرمان در کشورهای متاخر را خویش دارم از طرف آدم کنجکاوی هستم. چیزی که درون اولین سفرم به تهران خیلی توجهم را جلب کرد این حیات که اینجا همگی چیز مفرط پاکیزه است. درون گوشه گوشه این ایالت می توانید گل و خار ببینید. به دید من تهران یک بخانه برگشتن اروپایی است و واقعاً مدرن است. من درون اینجا هیچ مقصد ای از ناامنی ندیدم. اینجا هم
خانم هادسون درون:شرلوک،به چی فکر می کنی؟
من:از کجا فهمیدین که دارم فکر می کنم؟
جان درون:از چهره ات می شه این حالتت رو خوند.
من:به عجیب بودن بعضی آدم ها.
خانم هادسون و جان درون با هم:منظورت چیه؟
من:چطور بعضی از مردم می تونن بدون توجه و فکر کردن(حتی به مدت یک ثانیه)به مشکلات و غم های مردم دیگه راحت زندگی کنن.چطور می تونن بدون کمک کردن به دیگران و یا حتی فکر کردن به کمک کردن به دیگران راحت زندگی کنن.
خانم هادسون و جان درون:(سکوت)
من:چطور می تونن وقتی تو
چند نکته مهم لطفا لطفا توجه کنید

1.طریقه شستن کلاه گیس دقت کنید
اول از همه کامل کلاه گیس را شانه کنید تا هیچگونه #گره #خوردگی یا #پت #بودن درون موها مشاهده نشود
سینک یا ظرفی را پر از آب ولرم کنید به اندازه ای که وقتی کلاه گیس را درون ظرف آب فرو میکنید آب تا #یک #بند #انگشت از کلاه گیس بالاتر باشد
روی کلاه گیس #شامپو #نرم #کننده بریزید و کلاه گیس را با آرامی درون آب فرو برده تا #نیم #ساعت بزارید تا کامل درون #آب و #شامپو #خیس بخورد
پس از نیم ساعت کلاه گ
زیر این خورشید تاریک می سوزم
فاصله ام با ماه ، با تو ، یک ارزن نمی ارزد 
سزای خویش را نزدیک تر از قلب به خود می بینم
سزای انحراف من از آن رود بلند و سبز
سزای این صدای من که از فقر درون می نالد
از فقر تو می نالد
از فقر خدا می نالد
و از ترحم های عشق
از نسیم لحظه ای غمگین ، می نالد
لحظه های خوب در پی ویرانی
لحظه های درد در کنج سکوت ، می شوند معماری
اگر بوسه ای در خواب یک لحظه درون تو شود جاری 
بدان این را که آن لحظه
بی گناهی بی گناهی بی گناهی
روشن است آتش درون شب
وز پس دودش
طرحی از ویرانه های دور
گر به گوش آید صدایی خشک؛
استخوان مرده می لرزد درون گور
دیرگاهی ماند اجاقم سرد
و چراغم بی نصیب از نور
خواب دربان را به راهی برد
بی صدا آمد کسی از در
در سیاهی آتشی افروخت
بی خبر اما
که نگاهی در تماشا سوخت
گرچه میدانم که چشمی راه دارد با فسون شب
لیک می بینم ز روزن های خوابی خوش؛
آتشی روشن درون شب...

- سهراب سپهری

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
+ گاهی بذار فکر کنند کوری، اون وقت ذاتشونو بهت نشون میدن ، چون فکر می کنند کوری. گاهی بذار فکر کنند کوری، فکر کنند کری، اصلا بذار فکر کنند دیوانه ای ، آن وقت می تونی درون انسان ها رو ببینی. اما تو هیچ وقت درون خودت رو نشون نده.
از فیلم«شکارچی شنبه»
#دیالوگ_ماندگار
خوابم نمی برد، نشسته ام درون خودم و به این فکر میکنم که چرا هیچ آهنگی در من نمی نوازد؟! چرا هیچ کاری مرا به حرکت وا نمی دارد؟! 
شاید مرده باشم!  دم به دم ساعت را نگاه میکنم و می بینم که زمان می گذرد. ثانیه ها از پی هم می روند و می آیند ولی درون من همه چیز ساکت و ساکن می ماند. 
خوابم نمی برد بی آنکه بدانم چه چیز مرا بی خواب کرده.  بی آنکه چیزی بخواهم بی آنکه اندیشه یا احساسی مرا درگیر کرده باشد، گویی پر از هیچم و بی تفاوت، حیرانم که چرا قدرت این حجم ان
مواقعی که به شناختی از خودم می‌رسم (شناختی که مربوط به یک رفتار کلیشه‌ای‌وارم که همواره از کودکی همراهم بوده) انگار یکی از تیغ‌های ضخیم و قدیمی و سفتی که درون قلبم فرو رفته، آزاد می‌شود و در چاه می‌افتد.
دیشب یکی از رفتارهای عجیبم را سر سفره و موقع بحث با خانواده‌ام شناسایی کردم. دست‌کش دستم کردم و شبیه پلیس‌هایی که سر صحنه‌ی جرم نشانه‌ها را با دقت و وسواس به درون پلاستیکی پلمب می‌کنند، رفتار را درون یک جعبه انداختم و امروز برای استاد
این رو هم بگم،
اگه نگم نامردی و کم لطفیه،

این گونه افراد که متکبرن و پیر درون دارن، از میانگین جامعه (حداقل ایرانیاش که میشناسم، کاناداییاش نه، فقط ادعا حمل میکنن)، به شدت بالاترن، نه از نظر مقام و اینها، از نظر شعور.
خود همین گرگ زاده بدبخت خیلی توی حیطه خودش باسواده، باشخصیته، باشعوره. درد کشیده هست. 
این ادمها سالم هستن. 
ولی اخلاق بد و اون دید از بالا به پایینشون، باعث میشه حالت به هم بخوره ازشون.
اگه من یه درصد احتمال میدادم که این ادمها
احساس میکنم از درون نابود شدم.. دل آدم ها رو نشکونین.. شاید دل شکسته ى اون آدم براى شما مهم نباشه..شاید حتى متوجهش نباشین اما فقط همون آدمه که دیگه نمیتونه به زندگى عادیش برگرده و از اون نقطه به بعد تو زندگیش دلش با هیچکس صاف نیست..نمیتونه.. و این داغون کنندست.. بذارین آدمها تو حال خودشون باشن. جورى باهاشون تا کنین که دوست دارین با خودتون رفتار بشه..از درون دارم میسوزم.. یه سوختنى که هیچ جوره آروم نمیگیره.،یه آتیش داغ و ویران کنندست.. فقط و فقط یه آت
به مهر علی گرچه محکم پیم
ز عشق عُمَر نیز خالی نِیَم
همیدون در این چشم روشن دماغ
ابوبکر شمعست و عثمان چراغ
بدان چار سلطان درویش نام
شده چار تکبیر دولت تمام
منبع:شرف نامه/بخش۴-در معراج پیغمبر اکرم
پ ن اول:جمال‌الدین ابومحمّد الیاس بن یوسف بن زکی بن مؤیَّد، متخلص به نظامی و نامور حکیم نظامی (زادهٔ ۵۳۵ هـ. ق در گنجه– درگذشتهٔ ۶۰۷–۶۱۲ هـ. ق) شاعر و داستان‌سرای ایرانی و پارسی‌گوی حوزهٔ تمدن ایرانی در سده ششم هجری (دوازدهم میلادی)، که به‌عنوان پی
به توصیه متخصصان هر اشکوب از خانه باید یک کپسول آتش عنوان داشته باشد و محل قرارگیری آن به گونه ای باشد که درون صورت ایجاد حریق ساکنین با خلال مسافت کمی بوسیله آن دسترسی بی پرده کنند. اگر دسترسی به کپسول خاموش کننده بوسیله راحتی رخساره بگیرد خیلی سریع می توان آتش را مهار کرد و از خسارات قطعی مالی و جانی پیشگیری نمود. بوسیله همین دلیل تعبیه کردن کپسول آتش عنوان در راهروها و درون محل دسترسی همگی ساکنین خانه ضروری می باشد. پیشنهاد متخصصین این حک
وی نخستین فعالیت های هنری خود را درون سیزده سالگی در زمینه تماشاخانه و فیلمسازی درون کمیسیون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. هماوندی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۵ در تماشاخانه کوشا بودم و داخل چهار نمایشنامه به ایفای نقش ادا پرداخت تا اینکه درون سال ۱۳۶۵ باورود بوسیله لفافه عکاسیدر دانشکده هنرهای زیبا، عکاسی را به صورت صنف ای آغاز کرد. راهب همزمان با فراگیری درون این رشته در دانشگاه صنعت شریف بخاطر دانشجویان کلاسهای علو دستور کار عکاسی برگ
کلا زندگی دو روزه،
فردا ممکنه نباشیم.
قدر هم رو بدونیم.
درباره بقیه اون قسمت پیر درون، که هر روز بیشتر کشف میکنم،
این افراد،
معمولا همه ش به اینو اون گیر میدن (میپرن و پاچه میگیرن) که اینکارت غلطه اونکارت غلطه، اینکارت فضولیه، زیاد حرف نزن، و... توهین میکنن، و...
ولی دقیقا خودشون همه این خصوصیات رو دارن.
این افراد تنها میمونن.
4 نفر رو تا الان مشابه این افراد دیدم (با خصوصیات اینها، که کاملا تنها موندن).
راستی بچه ها،
من تا حالا با 16 تا مصاحبه ای گر

10000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه برای رایتلی‌ها
دوستان رایتلی میتونن با ارسالOn 11920(بین on و 11920 یه فاصله هست)به شماره 202010,000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه به مدت 6 ماه هدیه بگیرن.
✳ برای مشاهده مانده حساب بسته مکالمه کد زیر رو شماره گیری کنید:
2#*142*
هدیه به سیم کارت های تأمین اجتماعی تعلق نمیگیره
احساس میکنم از درون نابود شدم.. دل آدم ها رو نشکونین.. شاید دل شکسته ى اون آدم براى شما مهم نباشه..شاید حتى متوجهش نباشین اما فقط همون آدمه که دیگه نمیتونه به زندگى عادیش برگرده و از اون نقطه به بعد تو زندگیش دلش با هیچکس صاف نیست..نمیتونه.. و این داغون کنندست.. بذارین آدمها تو حال خودشون باشن. جورى باهاشون تا کنین که دوست دارین با خودتون رفتار بشه..از درون دارم میسوزم.. یه سوختنى که هیچ جوره آروم نمیگیره.،یه آتیش داغ و ویران کنندست.. فقط و فقط یه آت
اینجا سرداب غیبت شماست.
شما سر در این سرداب کردید و پنهان شدید.
و چرا گویند ک هر شیعه ک ب سرداب می رسد، بایستی سر درون سرداب کند؟
سرّ این سرداب چیست؟
این سرداب
مظهر سرداب درون ماست.
شما 
وقتی ک امر الهی محقق گشت،
ب اذن حق تعالی
در این سرداب نهان شدید.
زمان، زمان اختفاء آن سرّ الهی بود.
سرداب درون من
سرداب درون همه ی عالم.
غیبت آن سرّ الهی
درست زمانی بود ک شما درون سرداب رفتید.
سرداب کجاست؟
چاه است؟
بئر معطل است؟
آه ک چاه می گویم یاد
درون هر آدمی پر از غار نمکی و سنگواره های تاریخی و تندیس هست که بیرونش نشون نمیده اما تمام اینها بخشی از زیبایی های وجودی یک انسان هست. نمیشه چون چاله های دروغ و تاریکی های دورویی درون یک انسان هست بگی فاقد انسانیت هست. از نگاه مطلق گرایی که انسانیت رو مقارن با تمام فضیلت های انسان کامل میکنه گریزانم. انسانیت یعنی نورها و تاریکی های توامان. نمیشه چون دریا در حدی نیست که انتظارات ما رو از استخر برآورده کنه بگیم زائده یا زیبا نیست. باید عادت به "
اگر خجالت می کشید:
۱-نه بگویید به بعضی دوستاتون، بالخصوص ناباب ها
۲-قیمت بعضی چیزها رو از مغازه ها بگیرید
۳-از استاد وسط کلاس سوال بپرسید
۴-از حقوقتون دفاع کنید
و...
و از هر چیزی که خجالت می کشید با خواندن متون درون فایل پی دی اف
شهامت درون کانال تلگرام وبلاگم
به آدرس «tighnameh@» مراجعه فرمایید.
به گزارش ایرنا محمدحسین شوشتری  در این باره گفت: «وزش این نوک تیز جریان هوا سبب کاهش دمای فضا طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تا ۳ درجه درون استان تهرانخواهد شد.» این کارشناس سازمان هواشناسی اظهارداشت: «هرچند که فردا و پس فردا دمای محیط در استان تهران کاهش می یابد، ولی از اواخر روز پنجشنبه دمای محیط تو استان تهران مجددا قضیه افزایشی خواهد داشت.» به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور طی دو روز آینده، بوسیله ویژه درون ساعات بعدازظهر و اوایل شب، شاه
من از تاریکی می‌ترسم، همیشه می ترسیدم. از تنهایی در تاریکی خیلی بیشتر می‌ترسم و تخیلاتم این ترس را بیشتر می‌کند.
امشب در سکوت محض خوابگاه، تنهایی در تاریکی نشسته‌ام و فکر می‌کنم تاریکی و غم با حال بد و خاکستری بودنشان چراغی برای کشف درون هستند، برای کشف رازهای درون و تله‌های شخصی و این عجیب است، خیلی خیلی زیاد. هرچند امشب این تنهایی را نمی‌خواهم.
روی نیمکت قرمز وسط خوابگاه نشسته‌ام و سرما را عمیق‌تر حس می‌کنم و دلم می‌خواهد حرف بزنم ب
من از تاریکی می‌ترسم، همیشه می ترسیدم. از تنهایی در تاریکی خیلی بیشتر می‌ترسم و تخیلاتم این ترس را بیشتر می‌کند.
امشب در سکوت محض خوابگاه، تنهایی در تاریکی نشسته‌ام و فکر می‌کنم تاریکی و غم با حال بد و خاکستری بودنشان چراغی برای کشف درون هستند، برای کشف رازهای درون و تله‌های شخصی و این عجیب است، خیلی خیلی زیاد. هرچند امشب این تنهایی را نمی‌خواهم.
روی نیمکت قرمز وسط خوابگاه نشسته‌ام و سرما را عمیق‌تر حس می‌کنم و دلم می‌خواهد حرف بزنم ب
میان آرزوی تو ومعجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.
پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد. ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم.

وقتى سکوت مى آید حتى یک فکر نیز برجاى نمى ماند. کسى که به درون مى نگرد، ناگهان نگاه کردن خویش را فراموش مى کند.
دو نوع سکوت وجود دارد. اول: سکوتى که شما آن را در خود پرورش مى دهید، و دیگر سکوتى که خود
ورق های سبک درونی
ورق های سبک درونی شما به شما اجازه می دهد که سبک ها را مستقیما به یک عنصر HTML اضافه کنید.
ورقهای درون خطی یک اصطلاح است که به اطلاعات جدول سبک مربوط به عنصر فعلی مربوط می شود. با این کار، منظورم این است که به جای تعیین یک سبک یک بار، سپس اعمال سبک در برابر تمام موارد یک عنصر (مثلا تگ <p>)، شما فقط سبک را به نمونه ای که می خواهید سبک را اعمال کنید، اعمال کنید. در واقع، این واقعا یک لیست سبک به طور خاص نیست، بنابراین اصطلاح دقیق تر
همه ما در وجودمان مصر داریم، همه ما فرعون هستیم، ما فرعونهای کوچکی هستیم به اندازه مصرهای درونمان، خدا نکند عده ای حاضرباشند به ما سواری بدهند و مرید ما باشند.... همه ما روزی چندین بار درون خودمان فریاد میزنیم انا ربکم الاعلی.خدا عاقبت همه را ختم به خیر کند
یادم است چند وقت پیش یکی از بلاگر ها نوشته بود گیاهی داشته که چند روزی فراموش کرده است به آن رسیدگی کند اما آن گیاه همچنان شاداب و سبز بوده است و او از این بابت خوشحال بوده تا یک روز میبیند گیاهش از بین رفته و دیگر گیاه نمی شود و به این فکر کرده بود که با وجود عدم رسیدگی تا مدتی سبز و زنده ماند اما از درون پوک و خالی شده بوده آن گیاه.
داشتم به این فکر می کردم که افکار آدمی درست شبیه یک گیاه است. اگر به آن رسیدگی نشود، اگر غذای خوب بهش نرسد، اگر تشنه
برای خودت یک دایره اعتماد درست کن
آنهایی که مهم هستند را بگذار درون دایره ، کم اهمیت ترها را روی خط و باقی را بیرون از این دایره فرضی تصور کن
هر وقت کسی حرفی به تو زد که خاطرت رنجید ببین کجای دایره ات هستند؟؟
جزو افراد مهم اند یا نه فقط هستند آیا به راستی ارزش دارد از کسانی که برایمان اهمیتی ندارند برنجیم !؟
چرا بگذاریم آدمهای کم اهمیت زندگیمان ، ما را ناراحت کنند حتی برای ثانیه ای!؟
یادمان باشد وقتی دیگران بدانند که نمی توانند ناراحتتان کنند
خیلی ذوق نکنین رفقا و فرزندانم،
کسانی که خیلی پیر درون فعالی دارن،
معمولا فقط همین یه مورد خوب بلدن، یعنی خوب تصمیم بگیرن، خوب برنامه ریزی کنن، و ...
بلد نیستن که دل کسی رو به دست بیارن، بلد نیستن صبور باشن (قبلنم توضیح دادم)، بلد نیستن خوب و دلنشین و صبورانه رفتار کنن.
شماها همتون، اعم از دختر و پسر، بابا لنگ درازو دیدین.
دیدین اون جرویس خیلی صبور و قابل اعتماده؟ خیلی صبوره و باهوش.
این قسمت صبر و حوصله رو کسانی که پیر درون دارن، فاقدش هستن.
فکر
جمعه هاچشمان مافرش ره صاحب زمان/خواهدآمدبا ظهورش درمیان شیعیان/ماه زیبای مبارک وقت اصلاح درون/حضرتش صالح بخواهد از صفوف مومنان/باندایی آسمانی میرسد جبریل حق/درشب قدری بیاید بهرمهدی یک نشان/نائب مولاهمیشه صد بشارت میدهد/وقت هم عهدی رسیده باولایت درجهان/قطره اشکت مثل باران میکند دل شستشو/مجلس شوری بپا شد بانوای عاشقان/زمزم دلهای عارف هست معراج وصال/کن دعابهرظهورحضرتش درهر مکان/
حمیدرضا طیبی روز سه گانه شنبه درون حاشیه جلسه خبری انعقاد تفاهم نامه بهزیستی با جهاد دانشگاهی داخل جمع خبرنگاران افزود: شهردار وقت خلال کلنگ زنی این بیمارستان قول داده بودند هزینه ها را مطمئن کند اما با توجه به مشکلات مالی کار پیدایش آن ایستا شد (و در حد کلنگ زنی پایا ماند). وی تو بنیان فعالیت های پزشکی جهاددانشگاهی در بنیان افزود: فعالیت های نواخت درون این اساس داخل مشت اجرا است اما باید مراحل آزمایشگاهی را بگذرانند. به طورمثال داخل حوزه ه
به گزارش شان ساعت۲۴، «محسن خلیلی عراقی» در سال۱۳۳۲ به همراه پدرش محمود خلیلی شرکت صنعت بوتان را بخاطر تولید محصولات گازسوز خانگی تاسیس کرد. این کارخانه که داخل بافت شهری قرار گرفته بود، درون سال۱۳۸۰ به شهر صنعتی ساوه منتقل شد و تاکنون بوسیله فعالیت خود ادامه داده است. فاتح حناچی در این دیدار، شخصیت هایی همچون خلیلی را به دلیل ایفای نقش مؤثر در حوزه کارآفرینی و خلق ثروت، از سرمایه های بی بدیل اجتماعی کشور معرفی کرد. او با بیان اینکه تهران ب
مرا التیام گردی میم حدقه شده بر پهنه ی عریض سینه ات شوقی طویل در
انداختن زنجیر دست پشت قامتت درون گودی، بالای تپه ی یله شده بر پهنه ی
مکان، نظاره گر طواف چشمهایم بر ظرافت طبع وجودی است که مرا علاقه‌مند به
همچون تویی کرده است که فقط پای رفتن داری. تنِ لش خسته ِنرسیده به قامت
آرزوهایم درون ترقوه ی نحیف ات لانه کرده و من هم گردن نهاده بر لبه ی سقوط
آزاد اندامت، ساختمان این هندسه را امیدوارانه خواهانم.

- تو به من پا هم ندادی ولی من دلمو بهت دادم
سرش میانِ دستانش جا خوش کرده‌اند؛ مسیرِ نبض زدنِ خونِ قرمزش را میانِ رگ‌های سبزش، زیرپوستِ نازک سرش احساس می‌کند؛ نبض می‌زند ثانیه به ثانیه، و هر لحظه به صدم ثانیه‌های زیرپوستی مغزش اضافه می‌شود؛ باید کاری کند، نمی‌تواند، باید چیزی بگوید، نمی‌تواند، تنها باید خاموش باشد و هیچ نگوید و سرش را به نشانه‌ی اطاعت و تایید پایین نگاه دارد؛ و این هجوم کلمات درون مغزش هستند که هر لحظه فسفر از مغز بی‌جانش استخراج می‌کنند. کسی درون وجودش فریاد
امشب شهادتنامه هاامضای یکتا میشود/فردا درون خیمه هاباگریه غوغامیشود/امشب حسین ویاوران اندر وصال عاشقی/فردانمازظهرشان باشوربرپامیشود/امشب همه بهر حسین عرض ارادت کرده اند/فردا ولایت محوری ازجان چومعنا میشود/امشب نگهبان حرم عباس و اکبرگشته اند/فردازآتش خیمه ها مانند صحرامیشود/امشب ز اخلاص درون غسل شهادت میکنند/فردا زخون کشته هااین دشت دریا میشود/امشب ببیندهرکسی جای خودش رادر بهشت/فردابصیرت شیعه راگلچین دلهامیشود/امشب به دوررهبری یک لشک
مواد لازمتخم مرغ : دو عددزرشک : ۱/۲ پیمانهشکر : ۱/۲ پیمانهوانیل : ۱/۳ قاشق چایخوریروغن مایع : ۱/۲ پیمانهشیر : ۱/۳ پیمانهآرد : ۱ پیمانهبیکینگ پودر : یک قاشق مرباخوری
--------------------------------------------------------------------------------
مراحل پخت کیک زرشک برای پخت کیک زرشک ابتدا زرشک ها را به خوبی بشویید و آن ها را روی پارچه تمیزی پهن کنید تا رطوبت اضافی شان گرفته شوند و خشک شوند.درون ظرفی مناسب تخم مرغ و وانیل و شکر را بریزید و به مدت ۵ دقیقه مواد را هم بزنید سپس روغن مایع را
منظور از نسبت تراکم، نسبت حجم سیلندر در حالتی که پیستون در نقطه مرگ پایین قرار دارد و هنوز هوای درون آن فشرده نشده است (حجم کل سیلندر) به حجم سیلندر در حالتی که پیستون به نقطه مرگ بالا رسیده و هوای درون سیلندر کاملا متراکم گردیده است (حجم تراکم) را نسبت تراکم گویند.

ادامه مطلب
اختلافات زوج های درونگرا و برونگرا
وقتی دو انسان درون‌گرا و برون‌گرا رابطه زناشویی خود را شروع می‌کنند، باید بدانند ممکن است هرگز به توافق نرسند مگر اینکه بتوانند به نکته‌های مهم و حساسیت برانگیز زندگی خود واقف شوند و در مواردی به تعامل برسند. حالا این سوال پیش می‌آید که از کجا بفهمیم درون‌گرایی یا برون‌گرا؟
ادامه مطلب
دقت‌ در اهداف‌ روابط عمومی‌،
به‌ خوبی‌ روشن‌ می‌سازد که‌ توفیق‌ این‌ واحد حتی‌ در وظایف‌
برون‌سازمانی‌، موکول‌ به‌ موفقیت‌ آن‌ در بعد درون‌ سازمانی‌ است‌. چرا
که‌ اگر روابط عمومی‌ با توفیق‌ کامل ‌وظایف‌ برون‌ سازمانی‌ خود را انجام‌
دهد، در حالی‌ که‌ در داخل‌ سازمان‌، وظایف‌ مربوط به‌ آن‌ معطل‌مانده‌
باشد، موفقیت‌ های‌ بیرونی‌ زیر سئوال‌ می‌ رود و چه‌ بسا افرادی‌ که‌ در
بیرون‌ از سازمان‌ به‌ نظرمثبتی‌ در
«جوشاندن چشمۀ دانش در درون»، «رسیدن به قله‌های علم و دانش»، «عبور از مرزهای دانش در مهم‌ترین رشته‌ها» و «انقلاب علمی»، چهار عبارت مندرج در گام دوم ذیل توصیه‌های حول علم و فناوری هستند. علی‌رغم توضیحات روشن رهبر انقلاب در دیدارهای مختلف با اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان، فضلای حوزه و طلاب حول موضوع علم، دانش و فناوری باز ابهاماتی حول مقصود رهبر از این عبارات باقی مانده بود. منظور از قله‌های دانش، درون همین پارادایم علمی غربی است یا غیر
وقتی مدام خودارضایی می‌کنی یعنی در حالِ سخن گفتنِ مدام با
خویشتنی، و این خویشتن‌گرایی، سمی است خطرناک که آدم را بیشتر و بیشتر
به درون سوق می‌دهد.درونی که در آن هیچ چیز نیست. مثلِ یک جعبه‌ی
توخالی که صرفِ بسته بودنش جذاب است و تو راجع به محتوای آن خیالبافی
می‌کنی و شطحیات می‌گویی.
شطح یعنی سخنِ از خالی به خالی. و خالی‌های جهان چه جذاب است.
درون‌نگری،
ختم به مالیخولیا می‌شود و سودا و هوس، هوس‌های مارگونه‌ی سبزپیکر،
هوس‌های پیچک‌طور
زمانی که دما از ۱۰ درجه سانتیگراد بگذرد، همه‌ باکتری‌هایی که از قبل درون مرغ جا خوش کرده اند، شروع به تکثیر شدن می‌کنند. روش درست این است که از یخچال استفاده کنید. این روش زمان بیشتری می‌برد، بنابراین باید از قبل برای آن برنامه ریزی کنید (مثلاً یخ ۵۰۰ گرم گوشت قرمز یا مرغ بدون استخوان، یک روز کامل طول می‌کشد تا آب شود.) جلوتر از فریزر در بیاورید و در یخچال بگذارید تا به آرامی یخ آن مایع شود.از آب سرد استفاده کنید. مرغ را به هیچ وجه نباید در تم
الان یه جور نبردی درونم داره اتفاق میوفته اسمشو میزارم نبرد من
چون جنگی درون من اما بی سرو صدا داره اتفاق میوفته درون تفکراتم
افکارم در یک لحظه به هم میریزن و در لحظه ای دیگه سرشار از سکوت میشن
تشنه پیشرفتم اما تمایل برای بازگشت به حالت سکون منو داره از حرکت باز میداره
میخوام قدم بردارم به سمت رویاهام
اولین قدم!
اهسته و بی سروصدا
دوبی همواره یکی از پیشگام‌ترین شهر‌های جهان در خصوص ارتقای امکانات شهری به مدرن‌ترین فناوری‌های موجود در جهان به شمار می‌رود که سعی دارد جزو نخستین شهر‌های میزبان اتوبوس‌های درون شهری مجهز به اینترنت وای‌فای باشد و در همین زمینه نیز با شرکت‌های مختلفی وارد همکاری می‌شود.

سازمان حمل و نقل امارات متحده عربی با همکاری شرکت مخابرات این کشور به تازگی اعلام کرده است که مسافران اتوبوس‌های درون شهری دوبی و ابوظبی قادر خواهند بود از ای
من مکیده ام ز قلب او ، هزار آرزوی او
شعری از رضا براهنی
به جز دو دست من، دو چشم من، لبان منبه جز دو دست او، دو چشم او، لبان اوکس از کسان شهر را خبر نشدکه من مکیده ام ز قلب او، هزار آرزوی اوکس از کسان شهر را خبر نشدکه این درخت خشک رامن آفریده امکس از کسان شهر را خبر نشدکه آبشار شیشه ها فرو شکست و ریختو یک زن از خرابه های قلب من رمیدو مردی از خرابه های قلب او گریختبه جز دو قلب ما، درون خانه ای ز خانه های شهر،کس از کسان شهر را خبر نشدکه کشتن است عشق، عش
آیا شما هم دیده اید که گاهی عسل شکرک می زند و بلورهای ریز کوچکی درون آن شکل می گیرد؟! عده ای این عسل را خیلی نمی پسندند و در واقع ترجیح می دهند عسل را به همان شکل طبیعی اش یعنی زلال و شفاف مصرف کنند. در این مطلب خانومانه قصد داریم به این موضوع بپردازیم و توضیح می دهیم که چگونه این بلورهای ریز درون عسل شکل می گیرد و با چه ترفندی به سادگی می توانید عسل خود را به حالت اولیه برگردانید.

ادامه مطلب
دانلود کتاب صوتی شفای کودک درون اثر لوسیا کاپاچیونه
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 10 حجم کل فایل ها: 111 مگابایت مدت زمان پخش: 1 ساعت و 54 دقیقه نویسنده: دکتر لوسیا کاپاچیونه مترجم: گیتی خوشدل زبان ترجمه: فارسی ناشر: پیکان سال انتشار: 1395 تعداد صفحات: 232 درباره کتاب: کودک درون، کودک خردسالی است که در درون همه ماست. این ...
دریافت فایل
نام: زیبای درون
ژانر: عاشقانه، فانتزی، ملودرام
مدت زمان: 60 دقیقه
تعداد قسمت ها: 16
روزهای پخش: دوشنبه، سه شنبه
سال انتشار: 2018
شبکه پخش: jTBC
کشور سازنده: کره جنوبی
نویسنده: Im Meari
کارگردان: Song Hyun Wook
سریال کره ای زیبای درون داستان جالبی دارد. سئو دو جائه یک مرد خوش چهره، باهوش و تیز است. همچنین مدیر بخشی از یک شرکت هواپیمایی هم می باشد. شاید در ظاهر یک فرد معمولی به نظر برسد اما در باطن رازهایی برای پنهان کردن دارد. او نمی تواند چهره ها را به ذهن بسپارد.
درون آینه ی روبرو چه می بینی ؟درون آینه ی روبرو چه می بینی ؟تو ترجمان جهانی بگو چه می بینی ؟تویی برابر تو چشم در برابر چشم در آن دو چشم پر از گفت و گو چه می بینی ؟ تو هم شراب خودی ، هم شراب خواره ی خودسوای خون دلت در سبو چه می بینیدر آن گلوله ی آتش گرفته ای که دل است و باد می بردش سو به سو چه می بینی درون آینه روبرو چه می بینی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رای
دانلود کتاب صوتی شفای کودک درون اثر لوسیا کاپاچیونه
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 10 حجم کل فایل ها: 111 مگابایت مدت زمان پخش: 1 ساعت و 54 دقیقه نویسنده: دکتر لوسیا کاپاچیونه مترجم: گیتی خوشدل زبان ترجمه: فارسی ناشر: پیکان سال انتشار: 1395 تعداد صفحات: 232 درباره کتاب: کودک درون، کودک خردسالی است که در درون همه ماست. این ...
دریافت فایل
سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور روز شنبه در یادواره شهدای عملیات والفجر هشت و شهدای یگان دریایی لشگر ۳۱ عاشورای استان اردبیل افزود: جوانان غیور این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات داخل طبق زیاده خواهان دنیا به اختصاص آمریکا ایستادند و درون نهایت فاتح این شورش نابرابر شدند و امروز اندوه رمز پیروزی کشور ایستادگی، مقاومت، نترسیدن از دشمنان، نلرزیدن داخل موافق آنها، نخندیدن در موافق بدخواهان و شهامت است. وی بیان کرد: همانطور ک
مرا دعوت کرده اند تا بخشیده شوم، مرا احضار کرده اند تا از بی راه ها استقلال یابم، مرا جلب کرده اند تا از پیچش بیرون بیایم و واقف شعاع شوم و روز را حساسیت کنم. ولی هنوز گویی بخشی از من در پیچش مانده است. هنوز گویی نمی توانم خود را از بندهای مرموز به خشکی امدن دست و پایم آزاد کنم. هنوز گویی نمی توانم چشمانم را قائم و تمام به سو روز باز کنم. می خواهم از این در باخبر منحوس و داخل را صدا بزنم. می خواهم از این در متوجه شوم و نور را ببینم. می خواهم... داخل هم
چند نکته مهم بهتر است بدانیم
1.اموزش شستن صحیح کلاه گیس:
سینک یا ظرفی مناسب جهته شستن کلاه گیس تا نصفه آب نمایید کلاه گیس را درون اب فرو نمایید مقدار کافی شامپو نرم کننده اضافه کنید به مدت30 دقیقه
کلاه گیس را درون سینک گذاشته تا کامل خیس شود پس از مدت زمان 30 دقیقه به آرامی کلاه گیس را بیرون آورده با کمی فشار آب درون کلاه گیس را خارج نمایید سپس با آب ولرم کلاه گیس را بشویید تا کاملا شامپو درون کلاه گیس خارج شود سپس کلاه گیس را فشرده تا آب اضافی خا
یک چیزهایی هستند که هم خوبند و هم خوب نیستند هم عقلت تاییدشان میکند هم دلت اما شب که میشود دلت هق میزند که اصلا نمیخواهم منطقت هم وا میرود و میگوید حالا اینطوری اشکالی هم ندارد کنار بیا جانم و تو فریاد میزنی نمیخواهم میفهمی نمیخواهم و سکوت میکنی 

+میخواستم ننویسم میخواستم هرچیزی که به خودم مربوط میشود را پاک کنم اما اگر اینجا نباشد من کجا بنویسم ؟ و اگر ننویسم احتمالا منفجر میشوم من نمیخواهم منفجر بشوم دردناک است .

_که درون سینه هامان ماه
یکی از زیارات معتبر ک تأکید فراوان شده بر قرائتش، زیارت جامعه کبیره است.
جامعه، یعنی جمع کننده.
این زیارت، مرا با چه چیز یا چه کسانی جمع می کند؟چرا مقام جمع تا بدین حد مهم است؟
آیا جامعه کبیره، یوم الجمع، یوم الجُمُعة می توانند نسبتی داشته باشند؟
حتی نماز، جماعتش فضیلت دارد.
و حضرت صاحب الزمان روحی فداه، مظهر اسم « ألجامع » حق تعالی می باشند. 
مقام جمع انبیا.
مقام جمع اولیا و اوصیا.
مقام جمع تمامی انسانها.

عبارتی در زیارت جامعه ک
طرز تهیه زولبیا ماه رمضان
مواد لازم
صد گرم نشاسته ، دو قاشق چایخوری آرد ، یک دوم لیوان ماست ، یک قاشق چایخوری کره ، دو قاشق غذاخوری گلاب ، یک چهارم قاشق چایخوری جوش شیرین ، مقداری هل
برای شربت زولبیا ، دو لیوان شکر ، یک لیوان آب ، یک چهارم لیوان گلاب ، چهار قاشق چایخوری زعفران دم کرده ، کمی آبلیمو

طرز تهیه شربت زولبیا
برای تهیه کردن زولبیا در ابتدا بهتر است شربت آن را تهیه کنید.
بدین منظور در ابتدا آب و شکر را درون قابلمه ای بریزید و بر روی حرا
آشنایی با منظومه شمسی به گزارش گیزمگ، یک گروه بین المللی از ستاره شناسان به سرپرستی "دانشگاه واریک" (University of Warwick) انگلستان، یک سیاره را کشف کردند که درون منطقه ای موسوم به "صحرای نپتونین" (Neptunian Desert) تو حال عزاداری است. این سیاره فراخورشیدی موسوم به NGTS-۴b"" که ۹۲۰ سال نوری از زمین فاصله دارد، ۲۰ درصد کوچک تر از سیاره نپتون و سه موافق بزرگ تیز از زمین است. نپتونین، در مباشرت بازیگر ها قرار گرفته و هیچ سیاره ای در گرداگرد آن بود ندارد مربوط به پر
تو ما را آفریده و به ما جان داده و از روح خویشتن در ما دمیده ای، آن گونه که همیشه داخل اعماق وجودمان درون را حس کنیم و دانسته و ندانسته، قلب هایمان همیشه به سمت در بگردد. با این همه،   ما را افسون شده نکرده ای و هر روز صدایمان می کنی تا به سمت داخل بیاییم. سالی یک کود ما را به میهمانی خاص ات فرامی خوانی؛ میهمانی ای که یک ماه طول می کشد و همه را بی هیچ قید و شرطی به آن جلب می کنی. می دانم که تو ما را خودی داشته ای و شناخت داری. سوا مگر با دوست داشتن می
*عرفه یک زمان است و وقوف در عرفات یک منسک است!*کسی که از حرم بیرون رفته ابتدا باید وقوف کند،ما در ضمن بندگی هم یادتون میره کجا هستیم و که هستیم و غافلیم. سلوک بندگی  که با أین ها همراه میشود ، با دور شدن از او و بدون توجه و همراه می شود از دشواری های سلوک است. گانی غفلت کردیم از درون خودمان که چه بر سرمان آمده و این ها ما را به ضرورت وقوف یا درنگ کردن می رساند،وقوف یعنی ایستادن و بازنگری کردن که چه خبر است ؟ در درون من چه میگذرد ؟ بندگی من را چه مصاد
اگر بینی‌تان به دلیل سرماخوردگی کیپ شده، قبل از خواب یک "پیاز" کنار تخت‌تان قرار دهید !  محققان بر این باورند که این روش برای روان شدن آب بینی بسیار مفید است؛ سولفوری که در پیاز وجود دارد بلغم و مایعات درون بینی را بیرون می‌کشداگر کودک شما سرما خورده اما بلغم درون بینی او غلیظ شده و مانع تنفس‌اش می‌شود، میتوان از پیاز برای شل کردن آن بدون هیچ اثر جانبی ناخوشایندی کمک گرفت.
ENG  POOL  GROUP
گروه مهندس استخر
مشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت 
تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های : 
استخر شنا : خصوصی و عمومی 
آبنما ، جکوزی ، مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی 
اتاق ماساژ  ، تونل مه  ، حمام سنتی  
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار 
چراغ های استخر شنا
شما می توانید با قرار دادن چراغ هایی درون استخر شنا ، یک محیط بی نظیر را برای خود استخر شنا و محدوده اطراف آن ایجاد نمایید. 
شب
اگر قبلا از فن کویل های سقفی استفاده کرده باشید حتما شرایطی را تجربه کرده اید که از سقف و کنار فن کویل نشت آب بوجود می آید.
این نقص به دلیل آن است که در زمان ساخت فن کویل های سقفی شی سینی زیر کویل که آب قطرات حاصل از معیان در آن میریز مناسب نیست و لوله درین قادر به خالی کردن تمامی آب درون سینی نمی باشد.
برای رفع این مسئله سینی زیر فن کویل ها را به صورت کج با شیب مناسبی می سازند تا آب حاصل از معیان کویل با هوا سریعتر وارد لوله درین فن کویل شود.
توجه
همیشه معتقدم با هر ابزاری که میشه باید به کودک درون کمک کرد
‌.
تنها چیزی که منبع انرژی زندگیه، خلاقیت به کار و کسبتون میده، عشق رو به زتدگیتون دعوت میکنه، و صلح رو به دنیا هدیه میده... کودک درونه
.
با چه چیزایی میتونید کمکش کنید؟
۱.از خودتون بپرسید یه بچه از چی خوشش میاد؟...از نمادهای کودکانه مثه اسباب بازی، تنقلات، چیزای رنگی، نقاشی و غیره 
۲.یه بچه باید محیطش تمیز و زیبا باشه...پس اگر به خودت نمیرسی و بهداشت رو رعایت نمیکنی و بدنت رو در حالت درد
ابتدا یک متر سیسم افشان، یک عدد لامپ سقف پراید، گیره سوسماری و یک دستگاه فازمتر ساده چراغ‌دار ولتاژ AC را تهیه کرده و سپس طبق مراحل پیش می‌رویم تا یک دستگاه جهت تست فیوزها بسازیم. پیچ فازمتر را باز کرده و قطعات داخلی آن را که شامل فنر، مقاومت و لامپ می‌شوند، خارج کنید. لامپی که تهیه کرده‌اید را درون فاز‌متر قرار دهید و سیم افشان را به یک سمت فنری که از درون فازمتر خارج کردید، وصل کنید، سپس فنر را مجددا وارد ‌فازمتر کرده و روی لامپ قرار دهید.
موجودی خبری پلیس نوشت: زمانه یک و ۱۷ دقیقه بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری مأموران نماینده هدایت و رانندگی از سرگذشت یک خودروی پورشه با چند خودرو در خیابان "مفید" شهر اصفهان مطلع و موقت به سرود بررسی صحنه تو محل حاضر شدند. در این حادثه خودروی پورشه با یک سواری پراید تلاقی کرده بود که راننده خودروی پراید براثر شدت جراحات وارده پس از احاله به بیمارستان جان خود را از مشت عدالت. راننده خودروی پورشه تو امتداد پس از اصابت با یک خودروی
قلب پیمبر سوخت آن وقتی که در سوخت
باید که پای این مصیبت از جگر سوخت
ریحانه ی احمد پس از او تا نوَد روز
شب ها درون بستر خود تا سحر سوخت
خورشید حیدر آتشی بر جانش افتاد
از سوز آن آتش ستاره با قمر سوخت
ذکر لبش در پشت در یا مرتضی بود
با عشق حیدر فاطمه در پشت در سوخت
مادر درون آتش نمرودیان رفت 
آری ولی در گوشه ی خانه پدر سوخت
با یک لگد افتاد در بر روی زهرا
آتش به جانش شعله زد تا موی سر سوخت
دیگر نباید زد به بالش تازیانه 
پروانه بی جان است در آتش اگر سوخت
پیر خوشان آمد و اندرز دادجان به می روح‌‌پزان ورز دادگفت بنوشید و برقصید خوشعشق بریزید و بورزید خوشغم مکند راه به دلها زنددل مکند از ره می جا زندغم چو رسد گردن او بشکنیدکلّه‌ی پر دغدغه‌اش بکّنیدذکر شعف بر لب و ساغر به دستفارغ از این عالم آهن‌پرستفارغ از این مردم کبر و نمافارغ از آسایش جمع هوا ای مَلِکان روحِ هنر پروریدگوهر پنهانِ سحر پروریدفرد شوید از همگان وا شویدنیک عرق‌ریز زوایا شوید خانقهی! آن طرفی راه نیستتکیه‌نشین! ماه لب چاه نیس
ﺍﺯ ﺗﻮ ﺍ ﺍﺑﻠﺲ 
ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻟﻌﻨﺖ، ﺧﺲ !
ﺍﺯ ﺗﻮ ﻣ ﺮﺳﻢ،
ﺎﻧﺪﺭ آﻥ ﺻﺒﺢ ﺑﻬﺸﺘ 
ﺭﺍﺳﺘ ﺁﺎ ،
ﻟﺬﺕ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﻓﺸﺮﺩﻥ ﺭﻭ
ﻃﻌﻢ ﺳﺐ ،
ﺎ ﻨﺪﻡ ،
ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ " ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ " ﺑﺮﺧﺎﺳﺖ
ﺎ ﻪ ﺍﺯ ﺟﻮﺵ " ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻦ "
ﺎ ﻧﻪ ﺍﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺁﻥ
ﺍﺯ ﺷﻮﻕ " ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ "؟! 
‍ مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند:
المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای، پرمخاطب ترین برنامه ورزشی دانش آموزان است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در آیین اختتامیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی برون مدرسه ای دانش آموزان دختر این شهرستان که با حضور معاون پرورشی، تربیت بدنی و سلامت ، جمعی از کارشناسان حوزه ستادی مدیریت آموزش و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در سالن سینما آزادی برگزار شد، گفت: المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای، پر
فیلم دارای ژانر ترسناک و ماورایی و ارتباط با عالم اجنه و شیاطین است
.خلاصه داستان: داستان فیلم در مورد پسری تنها با معلولیت ذهنی می باشد که
با موجودی شیـطانی که درون آینه ی اتاق او زندگی می کند دوست می شود. این
موجود ترسناک او را مجبور به کشتن کسانی می کند که دوستش دارند.
این فیلم نشان میدهد تا چگونه شیطان درون ما اگر به آن پرداخته شود چگونه می تواند ما را به سوی اهداف نامعلوم شیطانی سوق داده و این معامله دو طرف همیشه به سود فقط یکطرف آن یعنی ش
همیشه همه جا حرف از کودک درون زده می شود...کودکی که باید همیشه بیدار باشد..اما مدتی است کودک درون من هم آغوش زن درونم شده است! حالا بار مسئولیت های زیادی بر دوش خود احساس می کند ..
زن درونم که بیدار شده، دیگر خودخواه نیست، دیگران را به خود مقدم می داند، تا غذا نپزد و ظرفها را نشودید وخانه را رفت و روب نکند،به کار های شخصی نمی پردازد...زن درونم عجیب موحودی است! درست است برای بیدار شدنش تاوان سنگینی دادم و دلی سنگ شده که شاید اثرش تا پایان عمر همراهم
این بخاری ها از چهار بخش کلی تشکیل میشوند:
سیستم و برد هوشمند
سیستم گاز رسانی هوشمند
کوره ی اشتعال
فن و موتور
درون کوره یک مشعل کوچک قرار دارد که با شروع به کار بخاری گاز را مشتعل میکند و باعث گرم شدن کوره میشود فن و موتور هوای محیط را از پشت بخاری به محوطه ی کوره رسانده که باعث گرم شدن هوا میشود و از پنجره ی جلوی بخاری به بیرون پرتاب میکند. وقتی دمای محیط به درجه ی تنظیم شده رسید شعله بخاری کاهش پیدا میکند و دور موتور فن آهسته میشود که باعث صرف
از رافعی نقل شده که گفت: 
مرا پسر عمویی بود به نام حسن بن عبدالله، که مردی زاهد و از عابدترینِ مردمِ روزگارش بود. و گاهی سلطان از او دیدار می کرد و چه بسا [پیش می آمد که] با گفتاری درشت با سلطان برخورد و او را موعظه و امر به معروف می کرد. سلطان نیز به خاطر صلاحیتِ او گفتارش را تحمل می کرد و می پذیرفت. 
پیوسته حالِ پسر عمویم چنین بود تا اینکه روزی حضرت موسی بن جعفر (علیهما السلام) وارد مسجد پیامبر (صلی الله علیه و آله) شد و او را دید و نزدیکش رفته و فر
در سیستم تبرید که اکثرا جنس لوله ها از فلز مس می باشد ، هنگام جوشکاری با شعله اکسی استیلن ،سطح مس با اکسیژن هوا ترکیب شده و یک لایه اکسید سیاه رنگ روی سطح مس تشکیل می شود.
این لایه اکسید در خارج و داخل لوله شکل می گیرد. اکسید  خارجی به راحتی بوسیله ی دستمال نم دار قابل پاک کردن می باشد ولی این لایه اکسید درون لوله باقی خواهد ماند و هنگام کار سیستم بوسیله روغن و مبرد شسته خواهد شد و درون سیستم گردش می کند که برای سیستم چندین مشکل ایجاد می کند.
برا
قانون جذب عشق
در قانون جذب عشق و مبحث روابط این مسئله مطرح میشود که ما خودمان، چقدر خودمان را دوست داریم؟ پاسخ این سوال را از زبان آقای امیر شریفی، 
چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله ای است که ممکن است تاکنون زیاد به آن فکر نکرده باشیم.
جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درون من است من همان را در بیرون خود میبینم. اگر من درون خودم فکر کنم جذاب نیستم، بیرون هم راه میروم یکی من را میبیند و میگوید شما جذاب نیستی!
اگر من فکر میکنم فردی ش
   مواد لازم4 عدد تخم مرغ2 پیمانه آرد1 پیمانه شکر3/4 پیمانه روغن1 پیمانه شیر1 ق غ بکینگ پودرکمی وانیل
-----------------------------------------------------------------------------------
مراحل    

ابتدا آرد و بکینگ پودر را سه تا چهار بار الک میکنیم و کنار میگذاریم
ظرفی که مواد رو داخلش میریزیم چرب میکنیم سه مرتبه آرد پاشی میکنیم و درون فریزر قرار میدیم
تخم مرغ ها رو زرده و سفیده رو جدامیکنیم و سفیده را به مدت پنج دقیقه میزنیم تا خامه ای و سفت بشه و بعد درون یخچال قرار میدیم
حالا زرد
   مواد لازم4 عدد تخم مرغ2 پیمانه آرد1 پیمانه شکر3/4 پیمانه روغن1 پیمانه شیر1 ق غ بکینگ پودرکمی وانیل
-----------------------------------------------------------------------------------
مراحل پخت کیک ساده

ابتدا آرد و بکینگ پودر را سه تا چهار بار الک میکنیم و کنار میگذاریم
ظرفی که مواد رو داخلش میریزیم چرب میکنیم سه مرتبه آرد پاشی میکنیم و درون فریزر قرار میدیم
تخم مرغ ها رو زرده و سفیده رو جدامیکنیم و سفیده را به مدت پنج دقیقه میزنیم تا خامه ای و سفت بشه و بعد درون یخچال قرار میدیم
سلام به همگی
امشب سومین شبی هست که من در خوابگاه دانشگاهمون به سر می برم و دومین روزی بود که دانشگاه رفتم و فردا هم می شه سومین روز. :)
الان هم چای دم کردم و توی حیاط خوابگاه دارم چای می نوشم و به درخت ها نگاه می کنم. ^_^
حرف زیاد دارم که بنویسم ولی الان وقت ندارم که بنویسمشون. :)
بعدا میام و سر فرصت همه ی حرف هام رو می نویسم.. :)
آدرس اینستاگرامم هم اینه:

hanniye_1378

گفتم بنویسمش همین طوری الکی.یه وقت فکر نکنین نوشتمش تا بیاین و صفحه ام رو دنبال کنین ها.
مواد مورد نیاز برای تهیه نان همبرگر+ به مقدار سه و نیم پیمانه آرد سفید+ به مقدار دو و نیم قاشق چای خوری پودر خمیر مایه+ دو عدد تخم مرغ+ به مقدار سه قاشق غذا خوری کره+ به مقدار دو قاشق غذا خوری شکر+ به مقدار یک پیمانه آب گرم+ به مقدار یک قاشق غذا خوری شیر+ به مقدار لازم کنجد+ به مقدار لازم روغن مایع+ به مقدار یک قاشق غذا خوری نمکطرز تهیه نان همبرگرگام اول: اولین کاری که باید بکنیم این است که خمیر مایه را عمل بیاوریم. بدین منظور، خمیر مایه را به همراه
امشب شهادتنامه هاامضای یکتا میشود/فردا درون خیمه هاباگریه غوغامیشود/امشب حسین ویاوران اندر وصال عاشقی/فردانمازظهرشان باشوربرپامیشود/امشب همه بهر حسین عرض ارادت کرده اند/فردا ولایت محوری ازجان چومعنا میشود/امشب نگهبان حرم عباس و اکبرگشته اند/فردازآتش خیمه ها مانند صحرامیشود/امشب ز اخلاص درون غسل شهادت میکنند/فردا زخون کشته هااین دشت دریا میشود/امشب ببیندهرکسی جای خودش رادر بهشت/فردابصیرت شیعه راگلچین دلهامیشود/امشب به دوررهبری یک لشک
... همچنین روح این ۱۴ نفر همان شعاع نوری است که یک سرش در عالم طبیعت و سر دیگرش در ذات خداست . حال اگر کسی خواست به خدا برسد باید وارد شعاع و روحانیّت و نورانیّت این ها شود تا جانش روشن و نورانی و گرم شود و در نتیجه صعود بکند و بالا برود و بدون ورود به نورانیّت و روحانیّت این انسانها محال است که کسی به خدا برسد . آن گاه این ورود به درون روحانیّت ۱۴ معصوم را ، ولایت میگویند . بنابراین ولایت عبارت است از اتّحاد روحانی شخص سالک با روح یکی از این اولیاء
بنام خدا
باسلام.
آیا میدانید،درون موس های لیزری و اپتیکال ! یک دوربین فیلم برداری با سرعت بالا وجود دارد؟! 
درون موس های کامپیوتری،دوربین فیلم برداری با رزولولیشن پایین و سیاه،سفید و با سرعت فرم بالا ! وجود دارد،که وقتی موس جابجا میشود، به کمک این دوربین،اطلاعات جابجا شدن موس مشخص میشود و در انتها برای کامپیوتر،برای به حرکت در اوردن، علامتگر موس روی سیستم عامل،فرستاده میشود ..

تصویر فیلم برداری یک موس!
ادامه مطلب
دانلود کتاب صوتی من کودک من (خودشناسی به کمک احیا، رشد و بالندگی کودک درون)
من - کودک - من (خودشناسی به کمک احیا، رشد و بالندگی کودک درون) فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 37 حجم کل فایل ها: 259 مگابایت زمان پخش: نویسنده: جان برادشاو مترجم: دکتر داود محب علی گوینده: طاهره رحمانی صدابرداران: مظاهر آقاجانی و بهرام حامدی گو دسته بندی: روانشناسی - کتاب ...
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی من کودک من (خودشناسی به کمک احیا، رشد و بالندگی کودک درون)
من - کودک - من (خودشناسی به کمک احیا، رشد و بالندگی کودک درون) فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 37 حجم کل فایل ها: 259 مگابایت زمان پخش: نویسنده: جان برادشاو مترجم: دکتر داود محب علی گوینده: طاهره رحمانی صدابرداران: مظاهر آقاجانی و بهرام حامدی گو دسته بندی: روانشناسی - کتاب ...
دریافت فایل
به گزارش ایرنا محمدحسین شوشتری  تو این باره گفت: «وزش این زننده نفخ سبب کاهش دمای هوا هنگام روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تا ۳ درجه در استان تهرانخواهد شد.» این ممیز سازمان هواشناسی اظهارداشت: «هرچند که فردا و پس فردا دمای محیط در استان تهران کاهش می یابد، اما از اواخر روز پنجشنبه دمای هوا درون استان تهران مجددا روانی افزایشی خواهد داشت.» به پیش بینی موسسه هواشناسی ناحیه طی دو روز آینده، بوسیله ویژه تو ساعات بعدازظهر و اوایل شب، شاهد رگبار مو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات پزشکی سدان poetry شرکت نیکاس وب دانلود آهنگ جدید 97 مسابقات بین المللی فیزیک دانان جوان (IYPT) من مینویسم...توبخون... برنامه سالانه تدبیر98-99 آن سوے پرچین ها...دنیاے من است شرکت ایمن معدن مولد دانلود آهنگ جدید